•  
  • تلفن : 88324998 - 88325171

اولین قدم برای اخذ ویزای آمریکا تکمیل فرم آنلاین DS-160 آمریکا می باشد که اطلاعاتی را در خصوصی شما و خانواده تان و هدف شما از سفر را بازگو می کند.

قبل از روز مصاحبه افسر پرونده بعد از مطالعه ی فرم تکمیل شده ی DS-160 متقاضی به این نتیجه می رسد که آیا متقاضی شرایط لازم را برای اخذ ویزا دارد و یا خیر و در اکثر اوقات وقت مصاحبه ی سفارت آمریکا بیشتر جنبه ی فرمالیته دارد و نظر نهایی قبل از حضور شما در سفارت گرفته شده است.

در اکثر اوقات مشاهده شده که افسر پرونده ی شما با توجه به اطلاعات مندرج در فرم DS-160 به تصمیم گیری نهایی نرسیده است و آخرین تصمیم در خصوص ویزای شما را به روز مصاحبه واگذار می کند.

با این حال شما باید در همان فرصت 10 دقیقه ایی به افسر پرونده نشان دهید که صلاحیت دریافت ویزا و وارد شدن به خاک آمریکا را دارید, نحوه ی نشستن شما و گفتار شما در روز مصاحبه تاثیر مثبتی در روند اخذ ویزا دارد.

اکثریت کنسولگری های ایالات متحده از متقاضیان انگشت نگاری به عمل می آورند.

 

ممکن است به هر دلیل افسر پرونده نیاز به بررسی بیشتر بر روی پرونده ی شما داشته باشد و در این مواقع افسر پرونده به شما شماره ی رهگیری را ارائه می کند تا از طریق آن از وضعیت ویزای خود با خبر شوید.

پس از تایید شدن ویزای متقاضی توسط سفارت , به شما اطلاع داده خواهد شد که چه زمانی و به کجا باید پاسپورت خود را تحویل دهید تا برچسب ویزا در پاسپورت شما زده شود , برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پیکاپ پاسپورت با ما تماس حاصل فرمایید 

 

 

سایت ادبی شعر ناب