•  
  • تلفن : 88324998 - 88325171
وقت سفارت یونان

 تعیین وقت سفارت یونان

تمامی متقاضیانی که قصد سفر به کشور زیبای یونان را دارند , می بایست قبل از هر چیز اقدام به اخذ ویزای یونان (ویزای توریستی یونان , ویزای تحصیلی , ویزای تجاری و......)کنند و متقاضیان برای اخذ ویزا نیاز به مصاحبه ی حضوری در کنسولگری یونان را دارند.

از آن جایی که کشور یونان عضو شنگن می باشد , می توان با اخذ ویزای شنگن از یونان به تمامی کشورهای عضو این اتحادیه سفر کرد.

متقاضیان سفر به یونان می بایست به جهت اخذ ویزای شنگن از یونان مدارکی را به کنسولگری یونان ارائه دهند تا پس از بررسی های لازم اقدام به ویزا کنند.

برای اخذ ویزای توریستی یونان نیاز به قرار ملاقات با کنسولگری یونان می باشد که عمدتا از طریق سایت این سفارت اقدام می پذیرد.

 

نحوه ی گرفتن وقت سفارت یونان 

متاسفانه با توجه به شلوغی های سفارت و ازدحام جمعیت در فصل های شلوغ ممکن است روند اخذ وقت سفارت یونان , هفته ها و در بعضی مواقع با ماه ها تاخیر صورت بگیرد , لذا به متقاضیان توصیه می شود تا 3 ماه قبل از سفر خود اقدام به اخذ وقت سفارت یونان کنند.

در صورتی که نیاز به وقت فوری سفارت یونان دارید و زمان کافی برای اخذ وقت مصاحبه را ندارید می توانید این کار را به ما محول کنید , کارشناسان ما با توجه به شرایط موجود سفارت و وضعیت کنونی , سریع ترین مسیر را برای اخذ وقت مصاحبه ی سفارت یونان به شما معرفی خواهند کرد.

برای اخذ وقت فوری سفارت یونان با شماره های 88325171 و 88324998 تماس حاصل نمایید.

 

تعیین وقت سفارت یونان

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی یونان

بطور کلی تمامی مدارک برای اخذ ویزای شنگن از تمامی کشورهای عضو این پیمان بسیار شبیه به هم می باشد , متقاضی می بایست لیستی از تمامی مدارک مالی , شغلی , فردی , خانوادگی و...... به سفارت یونان ارائه دهد
مدارک مورد نیاز ویزای توریستی یونان را دانلود نمایید

 

ویزای توریستی یونان چه مدت اعتبار دارد

تمامی افرادی که برای اولین بار اقدام به اخذ ویزای شنگن می کنند ویزای 14 روزه دریافت می کنند و بدین معناست که شما از ایران به مدت یکماه مهلت خروج دارید و در اتحادیه شنگن تنها 14 روز زمان برای اقامت خواهید داشت.

 

آیا امکان اخذ ویزای مولتی یونان وجود دارد

برای متقاضیانی که برای اولین بار اقدام به اخذ ویزای توریستی یونان می کنند ویزای 14 روزه صادر می شود و برای دفعات بعد و با ارائه ی مدارک مستدل می توان برای اخذ ویزای توریستی مولتی 3 ماهه از یونان اقدام کرد

 

فرم تقاضای ویزای شنگن از یونان

تمامی مسافرینی که قصد ورود به حوزه ی شنگن را دارند باید یک فرمی که با نام فرم اتحادیه شنگن می باشد را بصورت کامل و برای هر شخص جداگانه پر کنند

فرم ویزای توریستی یونان را دانلود نمایید

 

ساعت کاری سفارت یونان

یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر 

 

نزدیک ترین وقت سفارت یونان برای چه زمانی موجود است

با توجه به بروزرسانی این مطلب در تاریخ 21 نوامبر - تمامی ظرفیت وقت های مصاحبه ی یونان برای ماه نوامبر پر شده است و باید برای اخذ اولین قرار ملاقات برای اخذ ویزای یونان در ماه دسامبر اقدام نمایید 

 

وقت مصاحبه سفارت یونان

 

مراحل و مدارک مورد نیاز اخذ وقت سفارت یونان

ارسال کپی پاسپورت از طریق تلگرام یا ایمیل و یا ارسال عکس و یا اسکن با کیفیت به شماره ه ی 09124271538

تماس تلفنی با یکی از شماره های 88325171 - 88324998 

واریز پرداختی وقت سفارت یونان از طرف شما

اخذ نزدیکترین وقت مصاحبه سفارت یونان از طرف ما

سایت ادبی شعر ناب