•  
  • تلفن : 88324998 - 88325171

یکی از قدیمی ترین روش ها برای اخذ ویزای کانادا , روش حضوری است. در این شیوه تمامی مدارک بصورت کاغذی و همراه با تمامی ترجمه های آن تحویل سفارت شده و برگه های ترجمه شده به شما بازگردانده نخواهد شد.

 

نحوه ی پرداختی سفارت کانادا

نحوه ی پرداخت هزینه های سفارت در کشورهای مختلف متفاوت است , در کشور امارات باید هزینه ها را نقدی پرداخت کنید و در ترکیه میبایست رسید بانکی واریز وجه را ارائه کنید.

 

انگشت نگاری

انگشت نگاری برای اخذ ویزای شینگن همزمان با تحویل مدارک در شرکت VFS انجام میگیرد , پس از آن متقاضی یک شماره پیگیری دریافت میکند و باید از طریق همین کد پیگیری از وضعیت پرونده ی خود در سایت شرکت VFS مطلع شود.

در حال حاضر خدمات کامل مرتبط با هزینه های مرتبط با سرویس VAC و واریزی سفارت و انگشت نگاری در شهرهای استانبول و آنکارا صورت می پذیرد.

متقاضیانی که قصد انگشت نگاری در کشور ترکیه را دارند توجه داشته باشند که باید مبلغ واریزی به گارانتی بانک پرداخت شود و برای این امر , فرد پرداخت کننده باید تابعیت ترکیه را داشته باشد , سایر کشورها قوانین مخصوص به خودشان را دارند.

 

ثبت نام ویزای آنلاین یا حضوری

انتخاب یکی از این دو روش به عهده ی متقاضی می باشد , اما با توجه به تجربه ی چندین ساله در زمینه ی اخذ ویزای کانادا , گاهی پرونده های کاغذی با تاخیر در جواب دهی از سوی سفارت همراه است , مشاوران ویزامن این روش را به شما توصیه نمی کنند.

سایت ادبی شعر ناب